Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wizualizacja mieszkania w 3d

wizualizujemy całe mieszkania

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en
Wizualizacja mieszkania w 3d wykonanana w programie 3ds max oraz corona renderer przez LightVision studio

Po wykonaniu wizualizacji poszczególnych pomieszczeń, nieraz tworzymy dodatkowe wizualizacje mieszkania w całości. Na przykład w formie animacji 3d. Przelot kamery, dokładnie pokaże całe mieszkanie 3d. Innym ciekawym rozwiązaniem są panoramy 360”. Można łączyć je w całość, tworząc wirtualny spacer po całym mieszkaniu, rodem z google street. Wizualizacja mieszkania może być także zrealizowana w formie planu 3d. Bez względu na rodzaj prezentacji, bazą do wszelkich działań jest dokładny model 3d całego mieszkania.

Wizualizacja mieszkania 3D w różnych formach

Zwykle jest tak, że projektant dzieli mieszkanie na oddzielne pomieszczenia i w sukcesywnie projektuje jedno po drugim.W międzyczasie, przekazuje nam kolejne wnętrza dla których mamy wykonać wizualizacje 3d. Czasem zdarza się, że w różnych pomieszczeniach panują różne style a czasem wszystko jest spójne. To zależy od preferencji klienta. Czasem projektant nie do końca trafia swoją propozycją w gusta klienta. Wtedy wprowadzamy zmiany w naszym projekcie mieszkania 3d. Zdarza się, że po kilku seriach takich poprawek mamy do zaprezentowania 2 zupełnie różne mieszkania.

Wizualizacja mieszkania w kilku etapach

Otrzymujemy różne zlecenia. Czasem potrzeba wizualizacji jednego pomieszczenia, czasem tworzymy całe mieszkanie w 3d. Czasem jest ono zaprojektowane w najmniejszych szczegółach. Czasem musimy dołożyć coś od siebie. Tak czy inaczej celem jest aby stworzyć fotorealistyczną wizualizację 3d. Ciekawą i przyciągającą wzrok a także wskazującą najważniejsze funkcjonalności projektowanego mieszkania.