Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wizualizacje domów 3d

robimy wizualizacje architektoniczne

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en
fotorealistyczne wizualizacje 3d domu w Danvas LightVision Studio
Wizualizacja 3d przedstawia dom pasywny w jakości fotorealistycznej

Wizualizacja domu 3d wspiera architektów

 

Inną grupą naszych odbiorców są architekci. Dla nas współpraca z architektem niewiele różni się od tej z inwestorem. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku naszym celem jest fotorealistyczna wizualizacja domu 3d, która w jak najlepszy sposób zaprezentuje obiekt. I to jest niezmiennie naszym celem głównym we wszystkich projektach. Dom 3d musi być kompletny, wszystkie detale muszą być odwzorowane, aby ostatecznie wizualizacja 3d była wiarygodna. Różnica jest taka, że zazwyczaj w takich przypadkach nie możemy ingerować w projekt, mamy tylko pokazać na wizualizacji dokładnie to, co zostało już zaprojektowane przez architekta. Ma to swoje plusy, możemy w stu procentach skupić się na samej prezentacji i zadbać by nasza wizualizacja domu 3d jeszcze bardziej zbliżyła się do ideału.

Wizualizacje domów 3d zaprezentują ich walory

 

Często się zdarza, że wykonujemy wizualizacje domów 3d dla firm które je produkują. Tacy producenci mają w ofercie zwykle kilkanaście różnych projektów na bazie których produkują gotowe domy. Aby móc je sprzedawać potrzebują odpowiednich materiałów. Z pomocą przychodzi oczywiście wizualizacja domu. Naszym zadaniem jest przedstawienie całej oferty w sposób ciekawy i przyciągający uwagę. Na wizualizacjach musimy zaprezentować unikatowe cechy i podstawowe różnice pomiędzy każdym z projektów. Wykonany przez nas dom 3d zazwyczaj nie może zdradzać, że tak naprawdę jest wirtualnym wytworem. Musi do złudzenia przypominać realny budynek. Czasem projekty można personalizować. Wtedy producent pozwala nam na nasz własny projekt elewacji, dobór materiałów w taki sposób, aby gotowe wizualizacje domów przedstawiały jak najszerzej całą ofertę.

Mikro, małe, średnie a także duże. Wykonujemy wizualizacje domów w różnych rozmiarach. Jedne są bardziej klasyczne, inne zaskakują formą. W czasach troski o oszczędność energii projektuje się domy lepiej dopasowane do potrzeb ich przyszłych mieszkańców. Nie bez znaczenia jest także prezencja, którą można dopracować tworząc dom 3d.