Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en

Wizualizacje 3d
 Cennik

W internecie trudno jest znaleźć stronę internetową firmy na której, bez nawiązania kontaktu dowiemy się, jakie są ceny stworzenia wizualizacji 3d. Z różnych powodów firmy nie chcą udostępniać tych danych. Jednym z nich jest trudność w stworzeniu takiego cennika, który będzie właściwy przynajmniej dla większości poszukujących.

 

Wizualizacje. Czy da się zrobić ogólny cennik?

 

Aby dobrze wycenić projekt, potrzebujemy wielu informacji o skomplikowaniu brył, powierzchni budynku, ilości ujęć czy szczegółowości. Jednak wieloletnie doświadczenie pokazuje, że da się wyciągnąć średnie wartości, które w większości wypadków mogą odzwierciedlać nakład pracy dla różnych typów wizualizacji 3d. Okazuje się, że bardzo wiele jesteśmy w stanie oszacować bez pytania o masę szczegółów. Oczywiście wciąż są to ceny szacunkowe, ostateczną ofertę zawsze wykonujemy w oparciu o przesłany opis zakresu prac.

 

Wizualizacje architektoniczne. Zobacz nasz cennik.

 

Tak samo jak wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne mają swój cennik. Staraliśmy się aby był jak najdokładniejszy. Napisz do nas i uzyskaj jeszcze dokładniejszą wycenę Twojego projektu.

Wizualizacje wnętrz

 

To najlepszy sposób na to, aby zobaczyć nie istniejące jeszcze wnętrza w fotorealistycznej formie. Dzięki wirtualnej aranżacji pomieszczeń można dobrze rozplanować i zagospodarować dostępną przestrzeń. Zobaczyć jak wygląda w oświetleniu dziennym, a także sztucznym. Wizualizacje wnętrz najczęściej powstają w oparciu o dostarczone plany i projekty architektoniczne CAD. 

 

Cena za wizualizację 3d wnętrza: 

 

         od 600 zł netto / 1 ujęcie           

         od 2500 zł netto / Pakiet 5 ujęć              

W cenie 2 serie poprawek, aby osiągnąć dokładnie to, czego chcesz.

Wizualizacje 3d  cennik

Wizualizacje architektoniczne

 

Pierwszym etapem jest zbudowanie modelu 3D budynku, najczęściej na podstawie rysunków architektonicznych. Drugi etap to stworzenie całego otoczenia- roślinności, infrastruktury drogowej oraz innych budynków. Emocji i naturalności dodają ludzie w otoczeniu prezentowanego budynku, co podnosi atrakcyjność obrazu oraz siłę przekazu. Aby sprawić, by każda wizualizacja była wyjątkowa budujemy odpowiedni klimat przy użyciu różnych warunków atmosferycznych, o dowolnej porze roku i w dowolnym miejscu. 

Cena za wizualizacje 3d domu  jednorodzinnego

 

    900 zł netto - pierwsze ujęcie

   500 zł netto - kolejne ujęcie

 

Cena za wizualizacje 3d osiedla, hotelu czy budynku przemysłowego

         

     1500 zł netto - pierwsze ujęcie

      700 zł netto- kolejne ujęcie

 

W cenie 2 serie poprawek, aby osiągnąć dokładnie to, czego chcesz.

Wizualizacje architektoniczne 3d cennik

Wizualizacje produktów
 

Cała operacja polega na stworzeniu wirtualnego studia fotograficznego. Bazując na fizycznym produkcie bądź fotografiach staramy się odwzorować go możliwie jak najlepiej. Szczególnie skupiamy się na odtworzeniu faktury przedmiotu, jego refleksyjności, a także wyeksponowaniu cech szczególnych produktu. Zasada działania jest podobna jak w fizycznym studiu fotograficznym, lecz technologia renderingu 3D daje większe możliwości.

 

Podanie ogólnej ceny w przypadku wizualizacji produktowej jest szczególnie trudne. Produkty bardzo różnią się stopniem skomplikowania. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia dokładnej wyceny

        

 Cena wizualizacji 3d mebla:

 

wizualizacja na białym tle- od 50 zł netto/szt.

 

wizualizacja w aranżacji- od 350 zł netto/szt.

 

wykonanie modelu 3d mebla- od 150 zł netto

 

Wizualizacje 3d  cennik

Animacje 3d. Przelot kamery

 

W spejalnych sytuacjach statyczna wizualizacja 3d to za mało. Wtedy świetnym uzupełnieniem może okazać się animacja 3d, która pomoże dokładnie zaprezentować inwestycję. Na krótkim filmie wideo możemy pokazać znacznie więcej szczegółów, niż na zwykłych zdjęciach. Aby zaprezentować w jak najlepszy sposób całe osiedle, dobrym sposobem jest wykonanie tak zwanego przelotu kamery wokół budynków. W podobny sposób można wykonać animowane wizualizacje wnętrz.

         

 

   1 sekunda- cena od 35 zł netto

               -w pakiecie z wizualizacjami statycznymi

         

  1 sekunda- cena od 90 zł netto

               -stworzenie całego projektu od podstaw

 

Plan 3d wnętrza
 

Techniczny plan wnętrza w czytelny sposób pokazuje rozmieszczenie mebli w pomieszczeniu. A gdyby połączyć go z widokiem w perspektywie ? Otrzymamy trójwymiarowy rzut, który jest nowoczesny, maksymalnie czytelny a do tego piękny. Tego typu plan 3d doskonale prezentuje całą aranżację. Tego typu wizualizacje 3d często stosowane są przez projektantów wnętrz, oraz sprzedawców projektów domów. 

           

 

  1 m2- cena 15 zł netto

 

W przeliczeniu, plan 3d średniej wielkości mieszkania o powierzchni 60 m2 to tylko 1200 zł netto.

 

W cenie 2 serie poprawek, aby osiągnąć dokładnie to, czego oczekujesz.

Wizualizacje 3d  cennik

 Modelowanie brył 3d

 

To jedna z podstawowych czynności jaka towarzyszy nam gdy tworzymy wizualizacje 3d. Aby były jak najbardziej fotorealistyczne, modele muszą być dopracowane w każdym detalu. Przychodzimy z pomocą firmom, które chcą zaoferować swoim klientom, modele 3d swoich produktów. Wykonujemy bryły 3d w wielu obecnych na rynku formatach. Tworzymy modele 3d mebli do aplikacji internetowych opartych na silniku Unity i innych. Modele powstają w programie Autodesk 3ds Max a formaty to między innymi: .obj .fbx .dwg .3ds    

 

1 model 3d - cena od 150 zł netto

         

>5 podobnych modeli 3d- cena  od 90 zł netto /szt.

Wizualizacje 3d  cennik

Wizualizacje 360'

spacer wirtualny
 

Gdy mamy już gotową wizualizację 3d wnętrza, często nasi klienci decydują się na wykonanie dodatkowej, bardziej niestandardowej wersji 360'. To bardzo ciekawe rozwiązanie, pomaga jeszcze bardziej w prezentacji, dzięki niej możemy przemieszczać się po wirtualnym pomieszczeniu tak, jakby było prawdziwe. Wykonujemy spacery wirtualne po całych budynkach, a także na zewnątrz. Zapraszamy na wirtualny spacer po sypialni pewnego pięknego domu u wybrzeży Australii. Sprawdź możliwość zmiany oświetlenia z dziennego na nocne.

       

 

   cena od 1200 zł netto / pomieszczenie

               -w pakiecie z wizualizacjami statycznymi

 

   cena od 1800 zł netto / pomieszczenie

               -stworzenie całego projektu od podstaw

  

Ruchome obrazy 3d

 

W nowoczesnym sklepie internetowym warto stosować nowoczesne rozwiązania, takie jak ruchome obrazy 3d, Inna nazwa tej techniki to  obrotowe wizualizacje 3d, lub po prostu wizualizacje 360. Zastosowanie takich obrazów w sklepie internetowym daje użytkownikowi możliwość zobaczenia produktu z każdej perspektywy i sprawdzenia istotnego dla siebie detalu. Możemy ograniczyć obrót produktu tylko do jednej osi, tak jak na przykładzie obok.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby prezentowany obiekt można było obracać we wszystkich osiach.  

 

           

 

   cena od 300 zł netto / produkt

               -plus koszt wykonania modelu 3d

  

Uzyskaj dokładną wycenę