LightVision studio profesjonalna wizualizacja 3d biura w warszawie aranżacja i wizualizacja przestrzeni

Tworzymy wizualizacje 3d

CGI w pełnym zakresie

Wizualizacje Wnętrz

 

To najlepszy sposób na to, aby zobaczyć nie istniejące jeszcze wnętrza w fotorealistycznej formie. Dzięki wirtualnej aranżacji pomieszczeń można dobrze rozplanować i zagospodarować dostępną przestrzeń. Zobaczyć jak wygląda w oświetleniu dziennym, a także sztucznym. Wizualizacje wnętrz najczęściej powstają w oparciu o dostarczone plany i projekty architektoniczne CAD. 

 

Fotorealistyczna wizualizacja architektoniczna domu

Wizualizacje Architektoniczne

 

Pierwszym etapem jest zbudowanie modelu 3D budynku, najczęściej na podstawie rysunków architektonicznych. Drugi etap to stworzenie całego otoczenia- roślinności, infrastruktury drogowej oraz innych budynków. Emocji i naturalności dodają ludzie w otoczeniu prezentowanego budynku, co podnosi atrakcyjność obrazu oraz siłę przekazu. Aby sprawić, by każda wizualizacja była wyjątkowa budujemy odpowiedni klimat przy użyciu różnych warunków atmosferycznych, w dowolnej porze roku i miejscu. 

Wizualizacja produktowa przedstawia samochód w studyjnym oświetleniu

Wizualizacje Produktu

Modelowanie brył 3d

 

Cała operacja polega na stworzeniu wirtualnego studia fotograficznego. Bazując na fizycznym produkcie bądź fotografiach staramy się odwzorować go możliwie jak najlepiej. Szczególnie skupiamy się na odtworzeniu faktury przedmiotu, jego refleksyjności, a także wyeksponowaniu cech szczególnych produktu. Zasada działania jest podobna jak w fizycznym studiu fotograficznym, lecz technologia renderingu 3D daje większe możliwości.

Fotografia mostu w Żywcu nocą

Fotografia

 

Wizualizacja 3D i fotografia są do siebie tak bardzo zbliżone, że trudno być dobrym grafikiem 3D nie będąc fotografem. Te dwie dziedziny uzupełniają się dzięki czemu rozwój w dowolnej z nich powoduje krok do przodu także w tej drugiej. Dzięki temu możemy służyć również w dziedzinie fotografii. Są sytuacje w których skorzystanie z aparatu fotograficznego jest lepszym rozwiązaniem niż rendering 3d a my nie chcemy się zamykać na jedną technikę.

  1. en
Fotorealistyczne Wizualizacje 3D

Uzyskaj bezpłatną wycenę

® 2020 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizaje 3d na linkedin.com
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na twitter.com

Śledź nas

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Skontaktuj się

+48 514 414 469

info@lightvision.pl