Spacer wirtualny

Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Uzyskaj bezpłatną wycenę

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en

Obrotowe wizualizacje 360

 

Usługa która ożywi Twój sklep internetowy. Potrafimy wprawić w ruch wizualizację 3d Twojego produktu. Obrotowa wizualizacja 3D to interaktywna prezentacja produktu, która pozwala na jego oglądanie z każdej strony poprzez obracanie go wokół własnej osi. Dzięki temu można dokładnie przyjrzeć się każdemu detalowi obiektu i zobaczyć go z różnych perspektyw, co ułatwia zrozumienie jego kształtu, proporcji i szczegółów. Obrotowe wizualizacje 3D przydają się w branży reklamowej, projektowej, czy architektonicznej, wszędzie tam gdzie precyzyjne i realistyczne przedstawienie obiektów jest kluczowe. 

Spacery wirtualne 360

 

Na bazie panoramicznych wizualizacji 360 możemy stworzyć wirtualny spacer.  Spacery wirtualne mogą odbywać się zarówno we wnętrzu budynku, jak i na zewnątrz. Zobacz projektowany budynek z takiej perspektywy jakiej tylko chcesz. Dzięki tej technologii można "spacerować" w miejscach, które jeszcze nie zostały zbudowane, nie odchodząc od komputera, lub smartfona.

Animacje 3d

 

Ruch- dodatkowy wymiar, który w połączeniu z naszymi fotorealistycznymi wizualizacjami pozwala uzyskać niesamowicie ciekawe prezentacje. Tak samo jak, w przypadku innych naszych usług, animacje 3d wykorzystujemy w wielu branżach. Naturalnym środowiskiem dla naszych animacji jest architektura. Tworząc przelot kamery można zaprezentować budynek zarówno z zewnątrz, pokazując otoczenie, życie mieszkańców, jak i jego wnętrze na jednym filmie. Animacja 3d świetnie sprawdza się także w przypadku gdy chcemy pokazać produkt i jego funkcjonalność. 

Wizualizacje Produktu

Modelowanie brył 3d

 

Cała operacja polega na stworzeniu wirtualnego studia fotograficznego. Bazując na fizycznym produkcie bądź fotografiach staramy się odwzorować go możliwie jak najlepiej. Szczególnie skupiamy się na odtworzeniu faktury przedmiotu, jego refleksyjności, a także wyeksponowaniu cech szczególnych produktu. Zasada działania jest podobna jak w fizycznym studiu fotograficznym, lecz technologia renderingu 3D daje większe możliwości.

wizualizacje produktu, modelowanie

Wizualizacje Architektoniczne

 

Pierwszym etapem jest zbudowanie modelu 3D budynku, najczęściej na podstawie rysunków architektonicznych. Drugi etap to stworzenie całego otoczenia- roślinności, infrastruktury drogowej oraz innych budynków. Emocji i naturalności dodają ludzie w otoczeniu prezentowanego budynku, co podnosi atrakcyjność obrazu oraz siłę przekazu. Aby sprawić, by każda wizualizacja była wyjątkowa budujemy odpowiedni klimat przy użyciu różnych warunków atmosferycznych, w dowolnej porze roku i miejscu. 

wizualizacje architektoniczne 3d oferta

Wizualizacje Wnętrz

 

To najlepszy sposób na to, aby zobaczyć nie istniejące jeszcze wnętrza w fotorealistycznej formie. Dzięki wirtualnej aranżacji pomieszczeń można dobrze rozplanować i zagospodarować dostępną przestrzeń. Zobaczyć jak wygląda w oświetleniu dziennym, a także sztucznym. Wizualizacje wnętrz najczęściej powstają w oparciu o dostarczone plany i projekty architektoniczne CAD. 

 

Tworzymy wizualizacje 3d

CGI w pełnym zakresie

wizualizacje wnętrz - sypialnia