Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en

Wizualizacje mebli 3d w studiu, choć bardzo istotne, nie powinny występować samodzielnie. Trzeba je uzupełnić wizualizacjami 3d mebli w pomieszczeniu- naturalnym dla nich środowisku. To głównie takie wizualizacje 3d wpływają na sprzedaż mebli. Ich celem jest pokazanie większych zestawów mebli, połączonych z ciekawym otoczeniem, oświetlonych naturalnym światłem. Ciekawe jest połączenie mebli 3d z ludźmi którzy korzystają z ich funkcjonalności.

Wizualizacje 3D mebli w pomieszczeniu

Meble 3d prezentowane na białym tle, zwane studyjnymi świetnie sprawdzają się gdy chcemy pokazać poszczególne elementy systemu mebli. Zwykle firmy oferują dziesiątki a częściej setki takich elementów, meble 3d możemy dowolnie konfigurować, dzięki czemu łatwo stworzymy pełną bazę brył 3d zawierającą wszystkie elementy oferty producenta. Na ich bazie możemy tworzyć wizualizacje mebli w różnych wersjach kolorystycznych

Wizualizacje mebli w studiu fotograficznym

Nie trzeba nikomu przypominać, o tym jak ważne w dzisiejszym świecie są wizualizacje mebli. Każdy producent o tym wie. Są przypadki w których wykonuje się sesje fotograficzne, jednak to meble 3d są podstawą każdego katalogu czy sklepu internetowego. Technika wizualizacji mebli 3d pozwala na szybkie, tanie stworzenie prezentacji oferty, na najwyższym poziomie. Pozwala zawrzeć w prezentacji bardzo szeroką ofertę co trudno jest osiągnąć za pomocą aparatu.

Wizualizacja mebli w 3D