Fotorealistyczny rendering produktu na amazon reczniki

Napisz do nas

i podziel się swoją wizją

Więcej o wizualizacji mebli w 3D

Model 3d bryly lampy 3ds max

Modelowanie 3d

 

Obecnie w niektórych branżach niemal standardem stało się udostępnianie brył 3d oferowanych produktów. Są one bardzo przydatne dla projektantów a także klientów końcowych. Modele 3d wykonane w formacie .obj lub .3ds mogą zostać wykorzystane praktycznie w każdym programie do aranżacji. Coraz częściej na stronach internetowych można spotkać przeglądarkę brył 3d. Ta ciekawa funkcjonalność pozwala zobaczyć oferowany przedmiot z każdej strony. Modele 3d są coraz szerzej stosowane i powoli stają się codziennością dlatego rośnie zapotrzebowanie na ich tworzenie.

Rendering studyjny 3d bryly biurka na potrzeby sprzedazy w sklepie internetowym

Wizualizacje 3d mebli

 

Producenci mebli zazwyczaj posiadają w ofercie setki, lub tysiące różnych modeli. Wiele z nich różni się między sobą tylko wymiarem lub kolorem. Trudno sobie wyobrazić ogrom pracy potrzebny, by zanieść każdy z nich do studia fotograficznego, o wyprodukowaniu nie wspomnę. Na szczęście istnieje wizualizacja 3d studyjna. Dzięki możliwościom programu Autodesk 3ds max można ten proces zautomatyzować, co pozwoli obniżyć koszty i przyspieszy pojawienie się mebli w sklepie internetowym lub katalogu, a w rezultacie szybsze rozpoczęcie sprzedaży.

Prześlij nam swój projekt 

a my zrobimy darmową wycenę

Cena wizualizacji produktowej:
Pewien klient posiada w swojej ofercie 10 różnych biurek. Potrzebuje wizualizacji tych mebli do swojego sklepu internetowego. Każde z tych biurek występuje w 4 rozmiarach oraz 4 wersjach kolorystycznych co daje 160 wizualizacji. Inny zbudował silnik i również chce go zaprezentować w formie wizualizacji studyjnej. Wystarczy mu 1 obraz. Wykonanie modelu 3d silnika będzie o wiele bardziej skomplikowane niż biurka które będzie powielane z drobnymi zmianami. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze optymalna.

Fotorealistyczna wizualizacja studyjna przekroju domu

Autodesk 3ds Max to narzędzie, które daje nam możliwość wykreowania wszystkiego, co powstanie w naszej wyobraźni. Ciekawym pomysłem, dającym sporo możliwości i korzyści jest utworzenie w programie wirtualnego studia fotograficznego. Dzięki niemu możemy wykonywać wizualizacje produktów rozmaitych rzeczy w 3d.

 

Wizualizacja produktu podstawą sklepu internetowego

 

Spora część wizualizacji produktów jakie wykonujemy przeznaczona jest do sprzedaży w sklepach internetowych. Spotykane na aukcjach, w serwisach takich jak allegro czy amazon produkty, najczęściej są generowane w programach do grafiki 3d. Czasem są to zdjęcia ale rendering studyjny 3d, znany jako wizualizacja produktu daje o wiele więcej możliwości, takich jak wprowadzanie zmian w produkcie, w trakcie wykonywania wizualizacji. Częstą konfiguracją stosowaną w sprzedaży internetowej jest połączenie 2 typów ujęć. Pierwszy z nich to wizualizacje produktów w wirtualnym studiu fotograficznym. Zazwyczaj wykonujemy kilka ujęć studyjnych aby zaprezentować dokładnie produkt z każdej strony.

 

Wizualizacje produktów to nie tylko rendery studyjne

 

Uzupełnieniem prezentacji produktu, wykonanej w wirtualnym studiu fotograficznym, jest ujęcie drugiego typu, czyli wizualizacja produktu w jego naturalnym otoczeniu. Taki render znacznie wpływa na sprzedaż. Jest bardziej naturalny i pozwala dokładniej określić gabaryty produktu oraz możliwości jego zastosowania w życiu codziennym. Badania wykazują, że klienci chętniej kupują produkty zaprezentowane w taki sposób.

Wizualizacje produktów 3d

 

  1. en
Fotorealistyczne Wizualizacje 3D

® 2020 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizaje 3d na linkedin.com
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na twitter.com

Śledź nas

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Skontaktuj się

+48 514 414 469

info@lightvision.pl