Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en

Wizualizacje łazienek, które wykonujemy dla projektantów mają wyglądać dokładnie tak, jakby były zdjęciem przyszłej łazienki. Mamy dokładne informacje o wyglądzie płytek, armatury czy mebli. Wszystkie elementy łazienki w 3d mają zachowane wymiary rzeczywiste a ujęcia najczęściej wykonujemy z wysokości wzroku człowieka. Łazienka 3d zazwyczaj dokładnie określa modele lamp konkretnego producenta, rozmieszczenie włączników i gniazdek elektrycznych a także poprawne rozmieszczenie płytek na podłodze i ścianach.

Znaczną różnicą między różnymi typami łazienek jest obecność, lub brak okna. Wpływa to w znaczny sposób na wygląd łazienki w 3d. Dzieje się tak dlatego, że w łazience bez okna stosujemy tylko i wyłącznie oświetlenie sztuczne. W takich warunkach cienie są bardziej ostre a całość wynika z typu zastosowanych opraw, oraz sposobu ich rozmieszczenia. Nie bez znaczenia jest, także barwa światła. Dzięki zastosowaniu różnych barw wizualizacje łazienek 3d stają się ciekawsze i przyjemniejsze w odbiorze.

Łazienki w 3d mają być odbiciem rzeczywistości

Wizualizacje łazienek 3d w oświetleniu sztucznym

Tak samo jak inne pomieszczenia w 3d tworzymy także łazienki. Są to szczególnie wymagające wnętrza, ze względu na dużą ilość elementów rozmieszczonych zazwyczaj na stosunkowo małej powierzchni. Aby taka wizualizacja łazienki wyglądała dobrze a wszystko co ważne zmieściło się w kadrze, musimy stosować szerokie obiektywy. Obiektywy tego typu mają to do siebie, że zniekształcają obraz. Trzeba korzystać z nich w odpowiedni sposób aby łazienka 3d wyglądała realistycznie i naturalnie.

Wizualizacja łazienki w 3d