Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en

Wizualizacje 3d wnętrz

 

Wizualizacje wnętrz 3d dają możliwość zaprezentowania pomieszczenia wtedy, kiedy nie jest możliwe wykonanie fotografii lub wykonane zdjęcia nie są zadowalające. Czasem wnętrze istnieje w projekcie a czasem nawet w samej tylko głowie twórcy. Istnieje tylko koncepcja i masa pomysłów na odpowiednią aranżację. Często wykonujemy wnętrza 3d dla inwestorów, którzy dopiero co planują realizację budowy apartamentowca, osiedla, czy domu jednorodzinnego. Przed nimi jeszcze wiele miesięcy a nawet lat pracy. To świetny czas na to aby zająć się promocją powstającego obiektu. Nasi klienci, dzięki temu, że posiadają fotorealistyczne wizualizacje wnętrz mogą tworzyć w tym czasie różnego rodzaju broszury, katalogi prezentujące to, co za wiele miesięcy będą mieli do zaoferowania. Prowadzą kampanie marketingowe, otwierają strony internetowe, profile w social mediach, by prezentować światu wizualizacje wnętrz stworzone w 3d. Wiedząc o tym w naszych wizualizacjach staramy się osiągnąć jak najlepszą jakość, dzięki czemu otrzymują Państwo obrazy przyciągające wzrok, wspaniale nadające się do reklamy inwestycji budowlanej lub innego rodzaju projektów.

 

Proces tworzenia wizualizacji wnętrz jest bardzo złożony. W pierwszej kolejności musimy wykonać model 3d. Bardziej lub mniej skomplikowany, w zależności od potrzeb. Czasem możemy skorzystać z modeli mebli, które już mamy lub możemy pobrać, a czasem jest konieczność tworzenia brył 3d mebli od podstaw. Następnie skupiamy się na prawidłowej kompozycji i ciekawym oświetleniu. Dla każdego typu pomieszczeń staramy się dopasować najbardziej odpowiednie światło.

wizualizacje 3d wnętrz

Czasem wnętrze istnieje w rzeczywistym świecie ale nie jest wykończone. Puste, szare ściany, brak mebli. Wtedy również wizualizacja 3d świetnie pokaże jak to miejsce będzie wyglądało po zaaranżowaniu. Pomoże w doborze mebli, kolorów ścian, podłóg i innych wykończeń

Są też sytuacje, w których chcemy pokazać światu nowe, pięknie zaaranżowane wnętrze. Wtedy również wykonanie profesjonalnej wizualizacji może okazać się bardziej opłacalne niż sesja fotograficzna. 

 

Cena wizualizacji 3d wnętrza:
Proces tworzenia wizualizacji jest bardzo złożony. W pierwszej kolejności musimy wykonać model 3d. Bardziej lub mniej skomplikowany, w zależności od potrzeb. Czasem możemy skorzystać z modeli mebli, które już mamy lub możemy pobrać, a czasem jest konieczność tworzenia brył 3d mebli od podstaw. Następnie skupiamy się na prawidłowej kompozycji i ciekawym oświetleniu. Dla każdego typu pomieszczeń staramy się dopasować najbardziej odpowiednie światło. Tak mnoga ilość czynników wpływających na ostateczny koszt sprawia, że wyliczamy cenę indywidualnie dla każdego projektu. Dzięki temu możemy zawsze zagwarantować najbardziej korzystną ofertę. Niemniej jednak udostępniamy na naszej stronie ogólny cennik wizualizacji który jest właściwy dla większości projektów. Chętnie wykonamy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę Twojego projektu.

Prześlij nam swój projekt 

a my zrobimy darmową wycenę

Salon to miejsce w którym spędzamy dużo czasu z rodziną a także z zaproszonymi gośćmi. Odpowiednia aranżacja salonu jest więc bardzo istotna. Ważne aby był komfortowy a także reprezentatywny. Dostępna przestrzeń nie zawsze pozwala na dowolne rozmieszczenie mebli. Przed przystąpieniem do wykończenia wnętrza salonu dobrze jest przemyśleć dokładnie jak zagospodarować przestrzeń, by jak najlepiej wykorzystać każdy jej fragment. Bardzo pomocna okazuje się wizualizacja salonu w 3d. Dzięki niej możemy stworzyć odpowiednie aranżacje, łatwiej dobrać odpowiednie kolory, które są w stanie powiększyć optycznie wnętrze czy też sprawić, że będzie bardziej przytulne. Chętnie pomożemy w wizualizacji Twojego projektu salonu lub innego wnętrza. Często naszymi klientami są projektanci wnętrz, którzy wolą skupić się na projektowaniu, zlecając nam tworzenie wizualizacji salonu, co jest bardziej efektywnym rozwiązaniem.

Wizualizacje salonu pomagają w aranżacji

wizualizacje salonu pomagają w aranżacji

Może potrzebujesz, tak jak w przypadku innych pomieszczeń, zobaczyć projekt swojej kuchni. A może chcesz zaprezentować produkowane przez Ciebie meble kuchenne na fotorealistycznych, przyciągających spojrzenia wizualizacjach 3d. Dobre meble kuchenne zaprezentowane w pięknym wnętrzu sprawią że Twój produkt będzie pożądany.

Wizualizacje kuchni

 

wizualizacje kuchni 3d

Wizualizacje łazienki

 

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, w którym najrzadziej przeprowadzamy remonty. Warto więc zadbać o to by była dopieszczona pod każdym względem by potem przez długie lata mogła nam służyć. Jest to też wbrew pozorom bardzo reprezentatywne miejsce. Często nasi klienci gdy zlecają nam wykonanie wizualizacji całego obiektu, szczególną uwagę przywiązują do wizualizacji 3d łazienki. Dobrze wykonana wizualizacja pięknej łazienki dodaje stylu i klasy całemu przedsięwzięciu.

wizualizacje łazienki w apartamencie

Wizualizacje apartamentu - pokoju hotelowego

Ciekawa wizualizacja pokoju hotelowego może stać się wizytówką obiektu. Dobrze skomponowany obraz ciekawego wnętrza, oświetlonego w odpowiedni, intrygujący sposób może sprawić, że osoba, która na niego spojrzy zdecyduje się odwiedzić hotel. W zależności od rodzaju hotelu i pożądanej grupy klientów, inwestorzy proponują pokoje w stylu nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim, loftowym czy eklektycznym. Dzięki temu, każda wizualizacja pokoju, jaka wychodzi z naszego studia jest inna. Jeśli dodatkowo zastosujemy, różne typy oświetlenia, różne rodzaje kompozycji i inne czynniki osiągniemy dużą różnorodność naszych wizualizacji. Wizualizacje 3d pokoju hotelowego są zwykle jednym z najważniejszych elementów w prezentacji całego hotelu. A to dlatego, że zazwyczaj wszystkie pokoje są do siebie podobne. Ewentualnie występuje kilka typów apartamentów, zazwyczaj jednak utrzymane są w podobnym stylu. W naszym portfolio można znaleźć wiele fotorealistycznych wizualizacji 3d apartamentów w ciekawych aranżacjach.

wizualizacje biura
wizualizacje sypialni
wizualizacje apartamentu lub pokoju hotelowego

Więcej o wizualizacji kuchni

Więcej o wizualizacji łazienki

Napisz i podziel się

swoją wizją

LightVision Studio plan 3d mieszkania rzut 3d wnetrza

To szczególny rodzaj wizualizacji 3d. Choć projekty biur stają się coraz mniej oficjalne, projektanci chcą, aby pracownicy czuli się w nich jak w domu to jednak wciąż wizualizacja biura wymaga innego podejścia niż wizualizacje pomieszczeń mieszkalnych. Biura mają swoje wymogi związane z bhp, co wpływa także na ostateczny odbiór.

Wizualizacje biura

Czasem jest tak że mamy gotowy pokój w którym zamierzamy zrobić sypialnię. Puste, szare ściany, brak mebli. Wtedy również wizualizacja 3d świetnie pokaże jak to miejsce będzie wyglądało po zaaranżowaniu. Taka wizualizacja sypialni pomoże w doborze mebli, kolorów ścian, podłóg i innych wykończeń. Przelanie naszej wizji na ekran komputera pomaga w dopracowaniu pomysłu. Są też sytuacje, w których chcemy pokazać światu nową, pięknie zaaranżowaną sypialnię w mieszkaniu, które przeznaczone jest na sprzedaż. Wtedy również wykonanie profesjonalnej wizualizacji może okazać się bardziej opłacalne niż sesja fotograficzna. Wysokiej jakości fotorealistyczna wizualizacja sypialni powinna oddać w jak najlepszym stopniu wszystko to co najważniejsze w tym pomieszczeniu czyli dobry nastrój, ciepło, i spokój. Oczywiście zależne to jest także od sposobu w jaki została zaprojektowana, jakich użyto materiałów do wykończenia ścian oraz mebli.

Wizualizacje sypialni

Techniczny plan wnętrza w czytelny sposób pokazuje rozmieszczenie mebli w mieszkaniu. A gdyby połączyć go z widokiem w perspektywie? Otrzymamy trójwymiarowy rzut który jest nowoczesny, maksymalnie czytelny a do tego piękny. Tego typu plan 3d doskonale prezentuje całą aranżację.

Plan 3d wnętrza

plan 3d wnętrza