Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en

Praca małych firm meblarskich może opierać się na prostych wizualizacjach. Gdy jednak producent oferuje gotowe, zaprojektowane systemy mebli kuchennych, potrzebne jest tworzenie fotorealistycznych renderów które je zaprezentują. Profesjonalna wizualizacja kuchni jest bardzo ważnym elementem w procesie sprzedaży. Mamy za sobą kilka projektów wypełnionych wizualizacjami 3d kuchni w różnych stylach. Meble w stylu rustykalnym wymagają większego nakładu pracy, kuchnia 3d w stylu minimalistycznym zazwyczaj jest prostsza do wykonania a to ze względu na mniejszą ilość szczegółów, dzięki czemu łatwiej jest stworzyć model 3d.

W takiej sytuacji musimy stworzyć kuchnię w przestrzeni 3d. W pierwszej kolejności, ściany, podłogi i oświetlenie. Następnie do gotowego wnętrza staramy się zaprojektować ciekawe i funkcjonalne meble które dopełnią całość. Aby wizualizacja była atrakcyjna dodajemy ciekawe elementy ozdobne, przedmioty codziennego użytku czy artykuły spożywcze.

Czasem zdarza się, że nasz klient posiada projekt funkcyjny mieszkania. Chciałby stworzyć wizualizacje 3d kuchni aby pokazać przykładową aranżację. Projektowanie kuchni 3d w takim przypadku spada na nas. W oparciu o preferencje naszego klienta, tworzymy projekt kuchni dopasowany do jego potrzeb. Choć nie jest to naszą specjalnością, czasem musimy to robić.

Obecnie większość firm, które zajmują się produkcją mebli kuchennych na wymiar, w ramach usługi dostarcza proste wizualizacje kuchni 3d. Mają one wyeliminować jak najwięcej nieporozumień na linii klient - wykonawca. Kuchnia 3d poza oczywistą cechą o której napisałem w poprzednim zdaniu, pomaga także samemu wykonawcy. Projektowanie kuchni 3d usprawnia cały proces produkcji. Niektóre narzędzia po stworzeniu kuchni 3d automatycznie tworzą listę elementów odpowiednio zwymiarowanych.

Wizualizacja kuchni systemowej

Kuchnia 3D

Projektowanie kuchni 3D

Wizualizacja kuchni w 3D