Ostatnie posty

14 czerwca 2023
Darmowy model 3d krzesła - Corona Renderer Witaj na naszej stronie, gdzie udostępniamy darmowy model 3D eleganckiego krzesła wykonanego z drewna lakierowanego i skóry naturalnej. Ten wysokiej jakości model został
14 czerwca 2023
Projektowanie wnętrz to fascynujący proces, który ma ogromne znaczenie dla stworzenia funkcjonalnych, estetycznych i harmonijnych przestrzeni życiowych. Bez względu na to, czy urządzamy nowy dom, przeprowadzamy remont czy też chcemy
12 czerwca 2023
Nowoczesne wizualizacje architektoniczne to niezwykle istotny element procesu projektowania budynków. W dzisiejszych czasach, gdzie wizualny aspekt odgrywa kluczową rolę, architekci korzystają z zaawansowanych technik wizualizacyjnych, aby dostarczyć realistyczne i efektowne

Pon-Pt: 08:00-17:00

+48 514 414 469 

info@lightvision.pl

Skontaktuj się

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Śledź nas

Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision wizualizacje 3d na Instagram
Link do profilu firmy LightVision Studio Wizualizacje 3d na stronie behance.net
Link do profilu firmy LighVision wizualizacje 3d na facebook.com

® 2023 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

LightVision studio wizualizacje 3D
  1. en
26 kwietnia 2023

VIVA MAGENTA kolor roku 2023. Jak wykorzystać go we wnętrzu?

Jak co roku Pantone Color Institute ogłosił kolor, który zawładnie światem mody i designu na kolejny rok. Wybrany kolor ma symbolizować nastroje społeczne w zmieniającej się rzeczywistości. Po odważnych, energetyzujących lecz spokojnych nutach Veri Peri czas na równie odważny  kolor Viva Magenta, który ma stanowić równowagę między ciepłem a chłodem. Żywy i wesoły odcień czerwieni: wyrazisty, elektryzujący i zdecydowany - taki właśnie jest Pantone Kolor Roku 2023. Przez ekspertów określany jako bliski krewny karminowej czerwieni, szkarłatu i intensywnej maliny. Z całą pewnością jest to kolor, który inspiruje architektów i grafików do tworzenia niesamowitych projektów i wizualizacji 3D. 

 

 

Jak wprowadzić go do wnętrz? 

Zapewne zastanawiasz się jak można wykorzystać go aranżując swoje wnętrze? 

Z uwagi na to, że kolor ten wprowadzony do wnętrz natychmiast przyciągnie wzrok na dany obszar, wprowadzi w dobry nastrój i wywoła uśmiech, dobrym pomysłem jest użycie go we wnętrzach ciemnych, vintage’owych.  Co powiesz na aksamitną kanapę o pięknym buraczkowym odcieniu na tle czarnej ściany?  Brzmi zachęcająco! Cudownie będzie wyglądała również lakierowana ściana w tym dynamicznym kolorze np.w naszej domowej biblioteczce z pięknym szarym pikowanym fotelem glamour. Dla bardziej odważnych polecamy połączenie zarówno ściany jak i kanapy w odcieniach Pantone 18-1750

Przejdźmy do sypialni. Chcesz ożywić swoje szare ściany? Wnieść do wnętrza trochę życia? Wystarczy wykorzystać ten kolor na tapicerowanym wezgłowiu swojego łóżka co znacznie ożywi przestrzeń i ucieszy oko. 

Użycie “żelaznej damy” na kuchennych frontach będzie świetnym rozwiązaniem by nadać wyrazu szarym lub czarnym szafkom. 

Jak widać kolor Viva Magenta to kolor bardzo wszechstronny, który pięknie komponuje się we wnętrzach dodając im blasku i wyrazu jednocześnie wprawiając domowników w dobry nastrój. Jeżeli nie chcesz radykalnych zmian swojego ciemnego wnętrza a chcesz go trochę rozjaśnić wkomponuj go jako dodatki: poduszka, wazon, fotel, kompozycja kwiatowa, akcesoria łazienkowe. 

 

Jak łączyć Viva magenta z innymi kolorami? 

 

Nie da się ukryć, że kolor Viva Magenta sprawdzi się jako uniwersalny akcent w wielu przestrzeniach. Warto wiedzieć jak można go łączyć z innymi kolorami. Aby zmniejszyć obawy konsumentów przed wyborem tego odważnego koloru Pantone sugeruje łączenie go z jasnymi, podstawowymi kolorami, takimi jak Cayenne i Sun Orange (poniżej, u góry), lub w celu kontrastowania z neutralnymi kolorami, takimi jak Gray Sand i Pale Khaki (w środku). Rodzina kolorów Viva Magenta rozciąga się od Blushing Rose na jednym końcu do czerwono-brązowego Roasted Russet na drugim (u dołu).

 

Viva magenta a wizualizacje 3d 

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz co zrobić by twoje wnętrza prezentowały się jak najlepiej, wpisywały się w najnowsze trendy i dobrze się sprzedawały? Zaufaj nam i naszym wizualizacją 3D! Firma LightVision powstała by tworzyć dla Ciebie fotorealistyczne wizualizacje 3D, byś mógł zobaczyć efekt końcowy swojego pomysłu. Co ważne, wizualizacje 3d są doskonałym pomysłem gdy jeszcze sam do końca nie wiesz jakie kolory wybrać,  z czym będą współgrać, na jakie elementy postawić  by Twoje wnętrze prezentowało się niepowtarzalnie. Dzięki wizualizacją 3D stworzonym przez firmę LightVision, Twoja przestrzeń stanie się innowacyjna,  stylowa a co najważniejsze, funkcjonalna. 

 

Podsumowując, wykorzystanie Viva Magenta we wnętrzach to idealny sposób aby wyróżnić się na tle konkurencji i zaimponować klientom. Podejmując współpracę z LightVision możesz być pewny, że Twoje wnętrza będą wyglądały najlepiej. 

Fotorealistyczne wizualizacje 3D i Viva Magenta to z pewnością połączenie idealne. Przekonaj się sam !