Wizualizacje architektoniczne 

Prezentujemy jeden z bardziej wymagających projektów jaki ostatnio mieliśmy do wykonania. Nasz klient nosi się z zamiarem budowy nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego nad rzeką Narew w okolicy Warszawy. Całość będzie ulokowana w lesie na zboczu. Mieliśmy mnóstwo pracy związanej z odwzorowaniem roślinności. W zasadzie większość czasu jaki poświęciliśmy na te wizualizacje to praca nad uzyskaniem realistycznego otoczenia. Fotorealistyczna trawa, drzewa, rzeka, droga i to wszystko rozmieszczone na zboczu powodowało, że mieliśmy trudny orzech do zgryzienia. Jednak takie projekty są wyjątkowe i pozwalają nam się rozwijać szybciej, niż w przypadku standardowych zleceń. 

Wizualizacje wnętrz

Oprócz zaprezentowania budynków z zewnątrz, musieliśmy także przygotować fotorealistyczne wizualizacje 3d wnętrz. Te miały być wykończone drewnem, szkłem i innymi przyjaznymi materiałami tak, żeby natura była obecna również w środku budynków. Gdy tylko inwestycja zostanie zrealizowana, udam się na miejsce, jeśli będzie możliwość,spędzę tam swój wolny czas i porównam nasze wizualizacje z rzeczywistością.

Wizualizacje nocne

Smaku i klimatu całej osadzie dodają takie atrakcje jak wiata grillowa. Gdybyśmy przedstawili ją  w oświetleniu dziennym z pewnością nie udałoby się osiągnąć tak klimatycznej wizualizacji. 

Wizualizacja 3d przystani i łodzi
Wizualizacja 3d tarasu obok nowoczesnego domku w lesie
Profesjonalna wizualizacja 3d wnętrza nowoczesnych domów
Wysokiej jakości wizualizacja 3d wnętrza w stylu nowoczesnym w Warszawie
Wizualizacja 3d domków w lesie pod Warszawą
Wizualizacja 3d strefy wypoczynku
Nocna wizualizacja 3d osiedla domków wczasowych

Przystań Narevia to inwestycja stworzona z myślą o realizacji domu w okolicach Warszawy. To miejsce, które zapewnia mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego domu, czy inwestycji na wynajem. Stworzyliśmy wszystkie te wizualizacje na długo przed rozpoczęciem budowy. Dobra wizualizacja 3d budynków pozwala przyciągnąć klientów zanim zostaną zbudowane. Grafika 3d znacznie podnosi wartość inwestycji.

Wizualizacja domów  

Osiedle domków pod Warszawą

Wysokiej jakości wizualizacja 3d nowoczesnych domków letniskowych
  1. en
Fotorealistyczne Wizualizacje 3D

Inne realizacje:

Bimak

Wizualizacje szaf przesuwnych

Massoni

Wizualizacje 3D mebli biurowych

Leśna

Wizualizacje 3D domu

® 2019 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Śledź nas

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Skontaktuj się

+48 514 414 469

info@lightvision.pl