Wysokiej jakości wizualizacja łazienki w stylu nowoczesnym w Zakopanem
Profesjonalna wizualizacja 3d siłowni w hotelu w Zakopanem
Wizualizacja 3d sauny w strefie spa w apartamentowcu w Zakopanem
Wizualizacja 3d strefy spa w Zakopanem
Funkcjonalna kuchnia przedstawiona fotorealistycznej wizualizacji 3d
Fotorealistyczna wizualizacja 3d sypialni w apartamentowcu w Zakopanem

Apart H900 to kompleks 22 apartamentów zlokalizowanych w zacisznej części Zakopanego na malowniczym wzgórzu skąd rozpościera się widok na panoramę Tatr. Wykonaliśmy wizualizacje 3D apartamentów, łazienek, kuchni oraz strefy spa. Wizualizacja pomieszczeń pozwoliła zobaczyć jak będą wyglądały gdy zostaną zbudowane.

Wizualizacje wnętrz 3d 

Apartamenty w Zakopanem

Przyciągająca wzrok wizualizacja salonu apartamentowca w Zakopanem
  1. en
Fotorealistyczne Wizualizacje 3D

Inne realizacje:

Bimak

Wizualizacje szaf przesuwnych

Massoni

Wizualizacje 3D mebli biurowych

Leśna

Wizualizacje 3D domu

Wizualizacja 3d sypialni

Wiele z naszych poprzednich projektów to wizualizacje budynków, które zostaną wybudowane gdzieś w Australii czy USA. Być może nigdy nie zobaczę ich na oczy, zostanę tylko z wizualizacją i ewentualnie zdjęciem jeśli klient przypomni sobie o nas i uzna, że powinniśmy zobaczyć efekt wspólnych prac. W przypadku tego projektu jest inaczej. Inwestycja zostanie zbudowana tak blisko nas, że pewnie nie raz będziemy mogli podziwiać to co udało się, dzięki wspólnej pracy zbudować. 

Wizualizacje 3d apartamentów

Zostaliśmy poproszeni o to, żeby wykonać zestaw kilkunastu wizualizacji 3d, które pokażą najważniejsze cechy całej inwestycji. Standardowo naszą pracę rozpoczęliśmy od najbardziej oczywistych wnętrz, które są podstawą każdego takiego ośrodka, czyli sypialni, łazienki i kuchni.Pokazaliśmy kilka rodzajów apartamentów przystosowanych dla różnej ilości osób. 

Wizualizacje 3d strefy wellness i spa

Drugim etapem było stworzenie ciekawych wizualizacji 3d strefy wellness i spa. Do zaprezentowania były takie atrakcje jak sauny, siłownia, basen, jacuzzi czy pokój zabaw dla dzieci. Trzeba przyznać, że nie często mamy do czynienia z takimi pomieszczeniami. Aby wykonać możliwie fotorealistyczne wizualizacje, musieliśmy przygotować wysokiej jakości modele 3d wielu urządzeń które tam się znalazły. Praca nad nimi okazała się bardzo czasochłonna, lecz dawała jednocześnie sporo satysfakcji i pozwalała nauczyć się nowych technik. 

® 2019 LightVision Studio - fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wszelkie prawa zastrzeżone

Śledź nas

LightVision Studio zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3d

Skontaktuj się

+48 514 414 469

info@lightvision.pl